expekt

Lagerback: Na tle Francuzów wypadliśmy bardzo źle

Ostatnia aktualizacja: 04/07/16 14:05, Komentarzy: 2

0
2
Fot. MediaPictures.pl / Shutterstock.com

Selekcjoner reprezentacji Islandii Lars Lagerback po przegranej z Francją 2:5 (0:4) w ćwierćfinale turnieju Euro 2016 komplementował postawę "Les Bleus".

- Muszę pogratulować Francji. To fantastyczna drużyna. Graliśmy z poświęceniem, ale na jej tle wypadliśmy bardzo źle - przyznał Lagerback w rozmowie z oficjalną stroną UEFA.

- Cztery i pół roku przepracowane z kadrą Islandii było dla mnie wspaniałą przygodą. Patrząc na liczbę kibiców jaka przyjechała nas wspierać i to co od nich słyszeliśmy, jestem głęboko wzruszony - kontynuował opiekun zespołu z Kraju Gejzerów.

- Cieszyłem się każdą minutą na tym turnieju, może z wyjątkiem tych pierwszych 45 w meczu z Francją. Druga połowa pokazała jednak, że nie był to problem mentalny. To było spotkanie, z którego musimy się wiele nauczyć. W każdej sekundzie takiego meczu trzeba grać na maksimum swoich możliwości - stwierdził szwedzki trener.

- Popełniliśmy zbyt dużo błędów, ale być może to Francja zagrała bardzo dobrze. Patrząc na cały turniej jednak, nasz awans do ćwierćfinału jest czym absolutnie fantastycznym. Zwłaszcza, że po raz pierwszy zagraliśmy na takiej imprezie - podsumował Lagerback.

(za uefa.com)
Źródło: asinfo.
dafabet
Dodaj komentarz
Mistrz
Halamadrid319
Zarejestrowany od: 695 dni
Ilość komentarzy: 8376
Oceny: +41040
Kibicuje:
Arsenal Londyn Leicester City FC PSG Juventus Turyn PSV Eindhoven Feyenoord Lech Poznań Polska Portugalia Real Madryt
04.07.2016 / 20:39:15
To niestety prawda.
Senior
Gadocha59
Zarejestrowany od: 166 dni
Ilość komentarzy: 744
Oceny: +4031
Kibicuje:
Liverpool FC Borussia Dortmund Juventus Turyn
04.07.2016 / 14:40:13
Nic dodać, nic ująć.. Takiego trenera brakowało np. Belgii.. z takim potencjałem z Beneluxu facet zrobiłby naprawdę świetny wynik. Ale i tak wielkie gratki dla niego !