betclic

Lallana: Chcemy wreszcie wygrać z Kloppem

Ostatnia aktualizacja: 28/10/15 16:05, Komentarzy: 0

0
0
Fot. mooinblack / Shutterstock.com

Pomocnik Liverpoolu FC, Adam Lallana zapewnił, że chce dopasować się do filozofii wyznawanej przez Juergena Kloppa i jest gotowy do wykonywania ciężkiej pracy zarówno w ataku, jak i w obronie.

Odkąd 48-letni Niemiec trafił na Anfield na początku października, jego podopieczni nie poznali jeszcze smaku zwycięstwa. Najbliżej odniesienia sukcesu byli podczas niedzielnego meczu z Southamptonem, jednak nie zdołali utrzymać prowadzenia.

- Każdy z nas chce grać jak najwięcej. Wszyscy bardzo się staramy i liczymy, że niedługo odniesiemy nasze pierwsze zwycięstwo. Jestem przekonany, że trenerowi również na tym zależy - powiedział 27-letni Anglik cytowany przez oficjalną stronę internetową klubu.

- To, że ktoś występuje jako typowa dziesiątka, nie oznacza, że nie może próbować rozciągnąć gry lub wykonywać "brudnej roboty", aby ułatwić pracę reszcie. W tym wszystkim chodzi o wzajemną pomoc, nieważne czy akurat jest się w posiadaniu piłki, czy też nie - dodał.

- Przede wszystkim trzeba być bezinteresownym. Myślę, że menedżer chciałby mieć trochę więcej czasu na treningi, ale im więcej meczów rozegramy, tym lepiej będziemy się prezentować - podsumował.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela