betclic

Lallana: Nie mogłem doczekać się powrotu na Anfield

Ostatnia aktualizacja: 16/09/16 12:03, Komentarzy: 0

0
0
Fot. almonfoto / Shutterstock.com

Reprezentant Anglii i były gracz Southampton, Adam Lallana przyznał w swoim ostatnim wywiadzie, że bardzo dobrze mu się współpracuje z obecnym menadżerem Liverpoolu, Juergem Kloppem. Były trener BVB pracę w zespole The Reds rozpoczął w październiku 2015 roku.

28-latek w bieżącym sezonie jest podstawowym zawodnikiem ekipy z czerwonej części Merseyside. W sumie we wszystkich możliwych rozgrywkach rozegrał on jak do tej pory pięć meczów. Strzelił w nich dwie bramki oraz zanotował jedną asystę.

– Pamiętam pierwszą konferencję prasową Juergena Kloppa. Oglądałem ją w pokoju hotelowym, bowiem byłem wówczas na zgrupowaniu reprezentacji. Od razu Niemiec wywarł na mnie pozytywne wrażenie, nie mogłem doczekać się powrotu na Anfield – powiedział Adam Lallana, cytowany przez "liverpoolfc.com".

– Oczywiście wtedy nie byłem pewny swojej pozycji w drużynie, ale rozpoczęcie współpracy z takim fachowcem powodowało u mnie podekscytowanie. Po powrocie odbyłem rozmowę ze szkoleniowcem, po której już wiedziałem, że nasze relacje będą się dobrze układały – kontynuował.

– Wydaje mi się, że w pełni go rozumiem i bardzo dobrze wypełniam wszystkie jego polecenia. Więź jaka powstała pomiędzy menadżerem a zawodnikiem zwiększa jeszcze bardziej zaufanie, a to dla mnie bardzo ważne
– dodał.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela