betclic

Lampard: Mourinho odwróci obecną sytuację Chelsea

Ostatnia aktualizacja: 28/10/15 19:09, Komentarzy: 0

0
0
Fot. mooinblack / Shutterstock.com

Były gwiazdor Chelsea Londyn i obecny pomocnik New York City FC, Frank Lampard jest przekonany, że Jose Mourinho poradzi sobie z trudną sytuacją w zespole mistrza Anglii i ponownie skieruje go na zwycięską ścieżkę.

"The Blues" zanotowali niezwykle słaby początek sezonu. Do tej pory zdołali wygrać zaledwie trzy spotkania w Barclays Premier League i zajmują piętnaste miejsce w tabeli. We wtorek zakończyli również swój udział w Pucharze Ligi Angielskiej, przegrywając ze Stoke City po rzutach karnych.

- Chelsea ma świetną drużynę, składającą się z wielu utalentowanych zawodników. W dodatku jest prowadzona przez Mourinho, który na pewno poradzi sobie z trudniejszym okresem - powiedział 37-letni Anglik w rozmowie z "BBC Sport".

- Jego osiągnięcia mówią same za siebie - to najbardziej utytułowany trener w historii klubu. Wiem, jaką jakość prezentują jego podopieczni. Piłkarze tacy jak John Terry zawsze pragną, aby ich zespół zajmował wysokie lokaty - dodał.

- Myślę, że ta sytuacja odwróci się już w niedługim czasie. Mam nadzieję, że Chelsea zostawi to wszystko za sobą i ponownie zajmie należne jej miejsce - podsumował.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela