betclic

Larsen opuścił szpital. "Nie pamięta wypadku"

Ostatnia aktualizacja: 31/05/16 19:44, Komentarzy: 0

0
0
Fot. Stefan Holm / Shutterstock.com

Kenni Larsen opuścił szpital w Odense - poinformowała rodzina duńskiego żużlowca Falubazu Zielona Góra za pośrednictwem jego oficjalnego profilu na Facebooku.

Skandynaw przebywał tam od 21 kwietnia, kiedy to trafił z raną postrzałową głowy po nieszczęśliwym zdarzeniu we własnym domu.

"Kenni został wypisany ze szpitala, jednak nadal czeka na rozpoczęcie rehabilitacji. Jego stan był zbyt dobry, aby zajęcia te odbywały się w Hammel. Rehabilitacja będzie więc odbywać się w innym miejscu" - napisali rodzice Larsena.

"Kenni był ranny w okolicach płatów czołowych, które odpowiadają np. za myślenie czy zapamiętywanie. Z tego też powodu nie pamięta on samego wypadku, ani pierwszych dni w szpitalu. Kenni w dalszym ciągu czuje się zmęczony i potrzebuje dużo odpoczynku. Powoli jednak będzie chciał powrócić do normalnego życia" - zapewniają najbliżsi duńskiego żużlowca.

"Kenni bardzo chce wybrać się na zawody żużlowe, pytał nawet lekarzy kiedy będzie mógł ponownie wsiąść na motocykl, jednak oni nie mogli mu jeszcze nic powiedzieć. (...) Przy okazji chcielibyśmy przekazać wyrazy współczucia dla rodziny Krystiana Rempału. Nasze serca i myślą są teraz z nimi" - dodali Vivi oraz Peter Larsen.

(za facebook.com/KenniLarsenRacing)
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!