betclic

"Larsen to dobry transferowy strzał"

Ostatnia aktualizacja: 20/12/15 08:33, Komentarzy: 0

0
0
Fot. Stefan Holm / Shutterstock.com

Nowy trener Falubazu Zielona Góra Marek Cieślak wiąże duże oczekiwania z angażem Kenniego Larsena.

27-letni Duńczyk został w ten sposób szóstym seniorem ekipy z Grodu Bachusa zakontraktowanym na przyszły sezon. Oprócz Skandynawa z plastronem Myszki Miki ścigać się będą Piotr Protasiewicz, Jarosław Hampel, Patryk Dudek, Ukrainiec Andrij Karpow oraz Australijczyk Jason Doyle. Formację juniorów siedmiokrotnych mistrzów Polski stanowią na razie Krystian Pieszczek i Sebastian Niedźwiedź.

- Optowałem za tym zawodnikiem od początku. Już w 2015 roku chciałem go ściągnąć do Ostrowa. To taki "domowy zawodnik", wielokrotnie udowodnił, że u siebie jeździ fantastycznie - podkreślił Cieślak dla oficjalnej strony Falubazu.

- Myślę, że Larsen szybko przystosuje się do toru w Zielonej Górze i będzie ważnym ogniwem drużyny. To bardzo dobry transferowy strzał - stwierdził selekcjoner kadry.

- Przede wszystkim jest młody, nikt nam teraz nie zarzuci, że zakładamy w zespole "ZBoWiD", z tych najbardziej doświadczonych jestem tylko ja i Protas. Ale my się bardzo młodo czujemy i jeszcze wiele możemy osiągnąć - podsumował Marek Cieślak.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!