betclic

Lasse Nielsen: Czeka nas trudny mecz z Zagłębiem

Ostatnia aktualizacja: 25/11/16 18:16, Komentarzy: 0

0
0
Fot. asinfo

- Lech i Zagłębie dzieli niewielka różnica punktów. Jestem pewien, że czeka nas w piątek trudny mecz. Walka o zwycięstwo będzie zacięta. Chcemy wygrać, na pewno nie będziemy grali o remis. Uważam, że zdobędziemy trzy punkty i uda nam się podtrzymać dobrą passę - mówi przed spotkaniem z Zagłębiem Lubin obrońca Lecha Lasse Nielsen.

Duńczyk ostatnie spotkanie zagrał miesiąc temu z Legią Warszawa. Od tego czasu opuścił cztery mecze. - Istnieje takie powiedzenie, że zwycięskiego składu się nie zmienia. W tej chwili trudno mi wrócić do składu. Staram się znajdować inne sposoby, by pomóc drużynie, mimo że nie mam wielu okazji do gry. Jestem doświadczonym zawodnikiem i mogę pomagać dużo młodszym chłopakom. Wierzę, że oni z tej pomocy potrafią skorzystać - podkreśla 29-letni zawodnik Kolejorza w rozmowie z oficjalną stroną poznańskiego Lecha. 

Duże wrażenie na Nielsenie robi liga. Przede wszystkim ze względu na duża rywalizację. - Liga jest bardzo wyrównana, a walka o ligowe punkty zażarta. W każdym meczu trudno przewidzieć zwycięzcę. Trudno też wskazać najlepszą drużynę. O mistrzostwo walczy kilka drużyn. Czuję jednak, że obecny sezon będzie dobry w naszym wykonaniu. Na jego zakończenie Lech odniesie sukces - kończy swoją wypowiedź defensor.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela