betclic

Latal: Cały czas szukamy stabilizacji

Ostatnia aktualizacja: 16/11/16 20:56, Komentarzy: 0

0
0
Fot. MediaPictures.pl / Shutterstock.com

– Były mecze, które zagraliśmy dobrze, ale później przyszło starcie w Białymstoku, gdzie zaprezentowaliśmy się bardzo słabo. Cały czas szukamy tej stabilizacji, żeby móc wygrać kilka spotkań z rzędu – powiedział na konferencji prasowej przed meczem z Cracovią szkoleniowiec Piasta Gliwice, Radoslav Latal.

Niebiesko-czerwoni zajmują 12. miejsce w tabeli LOTTO Ekstraklasy. Jak do tej pory Piastunki zgromadziły na swoim koncie siedemnaście punktów. Do liderującej Jagiellonii Białystok tracą w tym momencie trzynaście "oczek".

– Poprzedni mecz z Cracovią oglądałem w telewizji, ale trzeba o nim zapomnieć. Zawodnicy za bardzo nie wiedzieli co się wtedy stało, bo w klubie było sporo zamieszania. Nie spodziewali się, że opuszczę zespół i na początku nie znali powodów tej decyzji – stwierdził Radoslav Latal, cytowany przez "piast-gliwice.eu".

– Były mecze, które zagraliśmy dobrze, ale później przyszło starcie w Białymstoku, gdzie zaprezentowaliśmy się bardzo słabo. Cały czas szukamy tej stabilizacji, żeby móc wygrać kilka spotkań z rzędu. Potrzebna jest nam koncentracja i chcemy ją pokazać już w piątek – przyznał czeski szkoleniowiec.

– Oprócz koncentracji potrzebna będzie także walka o każdy metr boiska. Musimy się tak zaprezentować, aby później nie mieć do siebie pretensji. Wiemy jednak, że Cracovia to silna drużyna, ale zrobimy wszystko, żeby ich pokonać - dodał.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!