betclic

Latal: Derby to święto dla kibiców i zawodników

Ostatnia aktualizacja: 14/10/16 09:17, Komentarzy: 0

0
0
Fot. MediaPictures.pl / Shutterstock.com

- Zawsze chcemy wygrywać. Obojętnie z jakim przeciwnikiem gramy. Derby to święto dla kibiców i zawodników. Obie drużyny będą chciały zdobyć komplet punktów - powiedział Radoslav Latal, który spotkał się z dziennikarzami na konferencji prasowej przed meczem z Ruchem Chorzów.

Trener wypowiedział się na temat sytuacji zdrowotnej w drużynie. - Kontuzjowany jest Sandro Gotal, nasz nowy napastnik. Pozostali piłkarze są zdrowi. Byliśmy na zgrupowaniu w Kamieniu, gdzie dużo trenowaliśmy. Jestem zadowolony z tego zgrupowania. Sporo popracowaliśmy nad kondycją i jesteśmy przygotowani do kolejnego meczu. Mam nadzieję, że to przyniesie pozytywny efekt i w sobotę będzie dobrze - mówił opiekun Niebiesko-Czerwonych cytowany przez oficjalną witrynę gliwiczan.

- Nieobecność Heberta to duże osłabienie. To nasz podstawowy zawodnik i do tej pory zagrał we wszystkich spotkaniach. Niestety ma na swoim koncie cztery żółte kartki i musi pauzować. Zastąpi go Uros Korun, który jest zdrowy i dobrze przygotowany to tego meczu - stwierdził czeski taktyk.

Szkoleniowiec Piasta przyznał, że ma szacunek do drużyny Niebieskich. - Ruch to dobra drużyna, która długo gra razem. Zawodnicy Niebieskich są ze sobą kilka lat i tworzą zgrany zespół - zakończył Latal.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela