betclic

Latal: Interesuje nas tylko komplet punktów

Ostatnia aktualizacja: 29/10/15 20:33, Komentarzy: 0

0
0
Fot. asinfo

W najbliższą sobotę Piast Gliwice zagra na własnym stadionie z Zagłębiem Lubin. Na przedmeczowej konferencji prasowej trener "Piastunek", Radoslav Latal oznajmił, że jego zespół zamierza wygrać tę rywalizację.

- Gramy u siebie i w grę wchodzą tylko trzy punkty. Ale Zagłębie spisuje się dobrze i to wcale nie będzie prosty mecz. Przede wszystkim musimy uważać na stratę pierwszego gola - i do niego nie dopuścić. W ostatnich dwóch meczach to rywale jako pierwsi wychodzili na prowadzenie. Raz udało nam się dogonić. Za drugim już nie mieliśmy takiej zdolności - powiedział czeski szkoleniowiec cytowany przez oficjalną klubową stronę internetową.

- Nie wiem jakich piłkarzy do gry wyśle trener Stokowiec, więc trudno mi wyrokować czy będzie trudniej niż z Koroną. Ale to w tej chwili tak naprawdę nie ma znaczenia, bo musimy skupić się przede wszystkim na sobie - kontynuował opiekun gliwickiej drużyny.

- Widzę w moim zespole problem z grą długą piłką. Na pewno na ten element musimy kłaść jeszcze większy nacisk podczas treningów, bo z Koroną nie wyglądaliśmy w tej kwestii najlepiej - zakończył 45-latek.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela