betclic

Latal: Nie będziemy śledzić wyniku z Warszawy

Ostatnia aktualizacja: 15/05/16 13:08, Komentarzy: 0

0
0
Fot. asinfo

Radoslav Latal przed ostatnią kolejką Ekstraklasy opowiadał o obecnym sezonie, o najbliższym rywalu oraz o Legii Warszawa.

- Nie sądziliśmy, że do końca będziemy walczyć o mistrzostwo. Naszym celem była przecież górna ósemka. Ale chwała za to, co jest. Przygotowywaliśmy się z meczu na mecz, zwyczajnie ciesząc się grą. Pierwsza część sezonu było bardzo dobra. Początek drugiej był już trudny. Na pewno w tym wszystkim nie pomagała pogoda. Ale ja wierzyłem, że chłopacy są w stanie poprawić swoją grę. Widziałem postęp z meczu na mecz i w końcu jesteśmy tu, gdzie jesteśmy - przyznał cytowany przez oficjalną stronę Piasta Gliwice.

- Przed meczem z Legią mówiłem, że to spotkanie nie zdecyduje o mistrzostwie. Wszystko rozwiąże się dopiero teraz. Musimy się skupić na sobie. Chcemy grać swoją piłkę. Wcześniej musieliśmy patrzeć na zespoły pod nami. Teraz nie mamy tego problemu. Spoglądamy tylko na Legię i chcemy pokazać swoją moc na boisku - zaznaczył.

- Nikt w przerwie nie będzie się dopytywać o wynik z Warszawy. Przede wszystkim wygrajmy - bez tego nic nie osiągniemy. Zagłębie jest w formie i zapowiada się naprawdę bardzo trudna przeprawa. Dopiero po meczu sprawdzimy wynik Legii - zapewnił Radoslav Latal.
Źródło: piast-gliwice.eu
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!