betclic

Latal odejdzie z Piasta? "To mógł być mój ostatni mecz w Gliwicach"

Ostatnia aktualizacja: 16/05/16 11:12, Komentarzy: 0

0
0
Fot. MediaPictures.pl / Shutterstock.com

– To drugie miejsce jest w pełni zasłużone. Powiedziałem chłopakom, żeby się cieszyli tą chwilą. Oni na to zasłużyli. Tego rodzaju chwile są wspaniałe i pamięta się je do końca życia – powiedział na konferencji prasowej po meczu z Zagłębiem Lubin (0:1) opiekun Piasta Gliwice, Radoslav Latal.

W ostatecznym rozrachunku Piastunki skończyły sezon 2015/2016 z czterdziestoma punktami na swoim koncie. Nad piątą Lechią Gdańsk, która nie zagra w kolejnej edycji Ligi Europy, mają osiem "oczek" przewagi.

– Mecz niestety nam się nie udał, ale nie wracajmy już może do tego. Za nami ciężki sezon, za który chciałbym podziękować tutaj w Gliwicach wszystkim. Począwszy od moich zawodników, pracowników klubu, a na prezydencie miasta skończywszy – mówi Latal.

– To drugie miejsce jest w pełni zasłużone. Powiedziałem chłopakom, żeby się cieszyli tą chwilą. Oni na to zasłużyli, nie muszą iść spać zbyt wcześnie (śmiech). Tego rodzaju chwile, po osiągnięciu dobrego wyniku, są wspaniałe i pamięta się je do końca życia. Myśleliśmy oczywiście o wyniku z Warszawy, ale teraz to nie ma znaczenia. Cieszmy się z tego co mamy. Może gdyby Legia przegrała bylibyśmy rozczarowani, ale wobec tego, że oni i tak wygrali to nie ma teraz żadnego znaczenia
– dodał czeski szkoleniowiec.

- Co do mojej przyszłości w Piaście, to jeszcze nic konkretnego nie mogę powiedzieć. Może to był mój ostatni mecz w tym klubie. W każdym razie jest teraz dużo czasu, aby usiąść z działaczami i porozmawiać, co nas czeka dalej - kończy Lata.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela