betclic

Latal: Sprowadzenie napastnika jest priorytetem

Ostatnia aktualizacja: 11/01/17 14:23, Komentarzy: 0

0
0
Fot. asinfo

- Chcemy i będziemy walczyć, stąd wzmocnienia drużyny. Wierzę, że transfery pomogą nam wejść do pierwszej ósemki LOTTO Ekstraklasy. Nie chcę obiecywać, że ta sztuka nam się uda. Obiecać mogę jedynie, że zrobimy wszystko, aby po 30 kolejkach znaleźć się w tej górnej części tabeli - powiedział trener Radoslav Latal, który spotkał się z dziennikarzami przed wyjazdem na pierwsze w tym roku zgrupowanie.

Szkoleniowiec gliwiczan wyznał, że awans do grupy mistrzowskiej będzie trudnym zadaniem, ale nie niemożliwym. -
Będzie ciężko, bo to trudne zadanie, ale wierzę, że to możliwe - przyznał Słowak cytowany przez oficjalną witrynę Piastunek.

Latal wypowiedział się również o ewentualnych wzmocnieniach. - Być może ktoś zostanie wypożyczony. Jeśli dojdzie do nas napastnik i pomocnik, to niektórzy zawodnicy zapewne odejdą ogrywać się w innych klubach - stwierdził trener gliwiczan i równocześnie dodał, że sprowadzenie napastnika jest priorytetem.

A jakie są cele najbliższego obozu w Czechach? - Praca głównie nad kondycją oraz siłą. Nie zapomnimy jednak oczywiście nad grą w piłkę. Ostatniego dnia mamy zaplanowany sparing z czeskim trzecioligowcem. Chłopcy będą zmęczeni, ale to pozwoli mi sprawdzić na jakim etapie przygotowań jesteśmy. Do Czech pojechali z nami również zawodnicy z Centralnej Ligi Juniorów. Chcę zobaczyć na co ich stać - podsumował opiekun wicemistrzów Polski.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela