betclic

Latal: Widzę poprawę sytuacji w drużynie

Ostatnia aktualizacja: 08/09/16 19:16, Komentarzy: 1

0
1
Fot. Dziurek / Shutterstock.com

- Zawodnicy zdają sobie sprawę, że mamy przed sobą ważny mecz. Widzę poprawę sytuacji w drużynie. Dobrze popracowaliśmy i będzie to trzeba przenieść na sobotę - powiedział trener Radoslav Latal przed spotkaniem z Górnikiem Łęczna.

Ligowe rozgrywki wracają po dwutygodniowej przerwie spowodowanej reprezentacyjną przerwą. Czy zawodnicy i sztab szkoleniowy Piasta miał czas na odpoczynek i dobrze przygotowanie się do starcia z Górnikiem Łęczna? - Nie było go tak dużo. Przyszedłem do zespołu w środku poprzedniego tygodnia, więc dopiero w piątek udało nam się zrobić pierwszy trening. Zawodnicy wiedzą czego im brakowało, więc mam nadzieję, że w sobotę będzie lepiej niż przed przerwą - mówił opiekun Niebiesko Czerwonych cytowany przez oficjalną witrynę wicemistrzów Polski.

- Podczas pierwszego treningu nie było dobrze. Większość zawodników miała spuszczone głowy i było widać u nich zmęczenie. Humory nie były najlepsze. Jeśli zdobywa się punkty to gra się zdecydowanie lepiej. Wszystko siedzi w głowie - zaznaczył nowy-stary opiekun gliwiczan.

Latal zabrał zawodników na dwudniowe zgrupowanie do Kamienia. Czech zapewnił, że jest zadowolony z przebiegu przygotowań. - Sporo rozmawialiśmy i do tego zrobiliśmy trzy treningi. Zawodnicy zdają sobie sprawę, że mamy przed sobą ważny mecz. Widzę poprawę sytuacji w drużynie. Dobrze popracowaliśmy i będzie to trzeba przenieść na sobotę - stwierdził.

Czeski szkoleniowiec wrócił do Piasta po niespełna dwóch miesiącach. W czasie jego nieobecności drużynę prowadził Jiri Necek. - Każdy trener ma swoją wizję i każdy robi to co uważa za słuszne. Nie będę dużo zmieniał. Chciałbym, żeby drużyna funkcjonowała tak jak w poprzednim sezonie. Wszyscy zawodnicy muszą podnieść głowy do góry i sporo walczyć na boisku - przyznał szkoleniowiec Niebiesko-Czerwonych cytowany przez piast-gliwice.eu.

- Brak strzelonych bramek to największy problem Piasta. Bez goli nie da się wygrać. Na treningach pracowaliśmy nad skutecznością i mam nadzieję, że to przyniesie owoce już w sobotę - podsumował swoją wypowiedź.

Sobotnie starcie rozpocznie się o godzinie 15:30.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz
Kapitan
Poncjusz
Zarejestrowany od: 318 dni
Ilość komentarzy: 7296
Oceny: +20554
Kibicuje:
Manchester United Legia Warszawa Polska
10.09.2016 / 09:09:29
Dziś jeszcze bez wygranej.....remis.

Tabela