betclic

Latal: Zacząłem wierzyć w zespół dopiero w zimie

Ostatnia aktualizacja: 19/05/16 19:51, Komentarzy: 0

0
0
Fot. ASInfo

- Mocno zacząłem wierzyć w zespół dopiero w zimie. Sezon w Polsce jest jednak trudny i ten system nie pomaga. Chwila słabości i skończylibyśmy na przykład na piątym miejscu poza pucharami - powiedział w swoim ostatnim wywiadzie szkoleniowiec Piasta Gliwice, Radoslav Latal.

W ostatecznym rozrachunku Piastunki skończyły sezon 2015/2016 na drugiej lokacie z czterdziestoma punktami na swoim koncie. Nad piątą Lechią Gdańsk, która nie zagra w kolejnej edycji Ligi Europy, mają osiem "oczek" przewagi.

- Mam przygotowany plan na lato. Sparingi, obozy, to już jest zaplanowane. Czasu jest mało, ale chłopcy dostali krótkie rozpiski z treningami, które mają wykonywać podczas urlopów. Mamy sześć tygodni przygotowań, a szóstego czerwca wracamy do zajęć - stwierdził czeski trener, cytowany przez "piast-gliwice.eu".

- Czekam na losowanie europejskich pucharów, zobaczymy z kim przyjdzie nam się mierzyć. Na pewno czeka nas dużo ciężkiej pracy - zaznaczył.

- Mocno zacząłem wierzyć w zespół dopiero w zimie, widziałem, że ta drużyna umie grać w piłkę. Sezon w Polsce jest jednak trudny i ten system nie pomaga. W Czechach ciężko było mi wytłumaczyć komuś jak on funkcjonuje. Są z nim związane duże nerwy i emocje. Chwila słabości i skończylibyśmy na przykład na piątym miejscu poza pucharami - dodał.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela