LE: APOEL skromnie pokonał Young Boys

Ostatnia aktualizacja: 03/11/16 21:21, Komentarzy: 2

0
2

APOEL Nikozja pokonał u siebie Young Boys Berno 1:0 (0:0) w drugim czwartkowym meczu 4. kolejki grupy B rozgrywek Ligi Europy.

Zwycięskiego gola dla gospodarzy zdobył w drugiej połowie Pieros Soteriou. Dzięki trzeciej wygranej w tej edycji zespół z Cypru wyprzedził Olympiakos Pireus i objął prowadzenie w tabeli.

Wcześniej FK Astana zremisował u siebie z mistrzami Grecji 1:1 (1:1). Prowadzenie gospodarzom zapewnił po ośmiu minutach gry Serb Djordje Despotović. Wyrównał kwadrans przed zmianą stron Brazylijczyk Seba.

Drużyna z Kazachstanu po raz drugi zremisowała w tej edycji, ale nadal zamyka stawkę. Trzeci jest szwajcarski zespół z Berna, który na Cyprze doznał drugiej porażki tej jesieni w europejskich rozgrywkach.