LE: Kapitalny lob Triguerosa pogrążył Steauę [VIDEO]

Ostatnia aktualizacja: 08/12/16 19:56, Komentarzy: 1

0
1

Villarreal CF wygrał u siebie ze Steauą Bukareszt 2:1 w najciekawiej zapowiadającym się spotkaniu szóstej kolejki grupy L rozgrywek Ligi Europy.

Na Estadio Madrigal gola dla "Submarinos", dającego im awans z drugiego miejsca w tabeli, zdobył dopiero dwie minuty przed końcem kapitalnym lobem zza linii pola karnego Manuel Trigueros.
Wcześniej prowadzenie gospodarzom po kwadransie gry zapewnił Włoch Nicola Sansone, a wyrównał dziesięć minut po przerwie Vlad Achim.

Z pierwszego miejsca w grupie promocję do fazy pucharowej wywalczył Osmanlispor FK. Zespół z Ankary w ostatniej kolejce zmagań jesienią pokonał przed własną publicznością FC Zurich 2:0.

Na Yenikent ASAS Stadyumu bramki dla tureckiej drużyny zdobyli w końcówce drugiej połowy Kongijczyk Dzon Delarge oraz Erdal Kilicaslan.