LE: Klub Wilczka odpadł z rozgrywek

Ostatnia aktualizacja: 25/08/16 22:21, Komentarzy: 0

0
0

Brondby, w barwach którego występuje polski napastnik Kamil Wilczek, zremisowało na własnym boisku z Panathinaikosem Ateny 1:1. W pierwszym meczu lepsi byli piłkarze ze stolicy Grecji, którzy zwyciężyli 3:0 i to oni zagrają w fazie grupowej Ligi Europy.

Gospodarze objęli prowadzenie w 35. minucie po bramce Hany'ego Mukhtara (Wilczek zaliczył asystę). W 66. minucie wyrównanie "Koniczynkom" dał Ivan Ivanov i do końca spotkania wynik nie uległ już zmianie. Były zawodnik Piasta Gliwice rozegrał w barwach Brondby całe spotkanie.

W innym meczu 4. rundy kwalifikacji Ligi Europy albańskie Partizani zremisowało bezbramkowo z FK Krasnodar. W pierwszym meczu rosyjska drużyna zwyciężyła 4:0 i to zespół Artura Jędrzejczyka zagra w fazie grupowej. Reprezentant Polski wszedł na boisko w 47. minucie, zastępując Wiaczesława Podbereżkina.

Losowanie fazy grupowej rozgrywek Ligi Europy odbędzie się w piątek (26.08) o godzinie 12:00.