betclic

Lech osłabiony przed 5 kolejką

Ostatnia aktualizacja: 13/08/15 22:41, Komentarzy: 1

0
1
Fot. ASInfo

Lista problemów, z jakimi musi się zmagać Maciej Skorża przed spotkaniem z Zagłębiem Lubin, staje się coraz dłuższa.

- Nie mam jeszcze raportu medycznego, ale wygląda na to, że w Lubinie nie zobaczymy Barry’ego Douglasa, ale zrobimy wszystko, by Szkot był już gotowy na czwartkowe starcie z Videotonem FC. Kasper Hamalainen, Darko Jevtić i Szymon Pawłowski to zawodnicy, którzy przez najbliższe dni jeszcze nie będą brani pod uwagę przy ustalaniu meczowej jedenastki - mówił cytowany przez oficjalną stronę Lecha Skorża.

- Paulus Arajuuri od wczoraj trenuje z drużyną. Po wieczornych ćwiczeniach podejmiemy decyzję o tym jaką pracę będzie wykonywał przez najbliższe dni. Fin nie jest w stu procentach przygotowany, żeby grać, dlatego mało prawdopodobny jest jego występ w Lubinie. Pod znakiem zapytania stoi też występ Karola Linettego, który jest przemęczony po ostatnich spotkaniach - dodał.

- Musimy odrabiać straty po nieudanym początku i wygrywać wszystkie spotkania, bez względu na to czy gramy w lidze czy w europejskich pucharach. Musimy nauczyć się grać co trzy dni. Pracujemy nad tym, żeby zawodnicy byli odpowiednio zmotywowani do każdego spotkania. W jutrzejszym meczu to będzie dla mnie najtrudniejsze zadanie, żeby dobrze zmobilizować moich piłkarzy. Każdy z nich zdaje sobie jednak sprawę, że obrona tytułu mistrzowskiego jest znacznie trudniejsza niż zdobycie go po raz pierwszy - podsumował trener "Kolejorza".

Mecz Zagłębie - Lech w piątek o 20:30.
Źródło: lechpoznan.pl
Dodaj komentarz
Kluczowy zawodnik
stanley10
Zarejestrowany od: 1676 dni
Ilość komentarzy: 2175
Oceny: +11415
Kibicuje:
Blackpool FC
14.08.2015 / 04:04:28
Zobaczymy jak to wyjdzie, na razie Lechowi nie idzie za dobrze w Lidze, ale kto wie może zwyciężą.

Tabela