betclic

Lech osłabiony przed ostatnim meczem sezonu

Ostatnia aktualizacja: 13/05/16 12:13, Komentarzy: 0

0
0
Fot. MediaPictures.pl / Shutterstock.com

Karol Linetty będzie gotowy do występu w niedzielnym meczu z Ruchem Chorzów. Piłkarz trenuje już na pełnych obciążeniach po urazie stawu skokowego, którego nabawił się w trakcie meczu z Cracovią - czytamy na oficjalnej stronie poznańskiego Lecha.

Po środowym starciu z Zagłębiem Lubin problemy zdrowotne ma Tomasz Kędziora. Obrońca Kolejorza skręcił stawu skokowy i w piątek rano przejdzie szczegółowe badania. Jego występ w niedzielnym spotkaniu jest jednak wykluczony, ponieważ w poprzednim meczu otrzymał czwartą żółtą kartkę i będzie pauzował.

W spotkaniu w Lubinie z powodu urazu nie zagrał Marcin Robak.
- Na treningu przed spotkaniem z Zagłębiem doznał urazu uda. To powierzchowna, ale bolesna kontuzja - tłumaczy szef sztabu medycznego Lecha Poznań dr Krzysztof Pawlaczyk, który zdradził też informacje na temat stanu zdrowia Jasmina Buricia.

Bośniak podczas jednej z interwencji w trakcie ostatniego spotkania doznał urazu dłoni. - Ma krwiaka i obrzęk dłoni, ale ten nie eliminuje go z występu w spotkaniu z Ruchem Chorzów - zaznacza klubowy lekarz. Pod znakiem zapytania stoją występy w niedzielnym meczu Darko Jevticia i Gergo Lovrencsicsa.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela