Lech pokonał Zagłębie Sosnowiec w półfinale Pucharu Polski

We wtorkowy wieczór Lech Poznań wygrał 1:0 pierwszy mecz półfinału Pucharu Polski z Zagłębiem Sosnowiec. Bramkę dla Kolejorza zdobył w 38. minucie Vladimir Volkov. Rewanż odbędzie się 5. kwietnia.

W 38. minucie z rzutu rożnego piłkę w pole karne dośrodkował Darko Jevtić. Futbolówkę zza szesnastkę wybił Łukasz Matusiak, ale prosto pod nogi Szwajcara. Ten jeszcze raz dośrodkował, a na bramkę gości uderzał Volkov.

Dla Volkova to pierwszy gol w barwach Kolejorza.

Przypomnijmy, że sosnowiczanie w 1/8 finału wyeliminowali Górnika Zabrze, a w ćwierćfinale Cracovię.

W drugim półfinale w środę Legia Warszawa podejmować będzie Zawiszę Bydgoszcz.