betclic

Lech przed Basel bez Dudki i Gostomskiego

Ostatnia aktualizacja: 10/12/15 08:21, Komentarzy: 1

0
1
Fot. ASInfo

Dwudziestu czterech piłkarzy w środowy wieczór wzięło udział w ostatnim treningu przed spotkaniem z FC Basel - informuje oficjalna strona mistrzów Polski.

Lechici rozpoczęli zajęcia kilka minut po godzinie siedemnastej. Przez piętnaście minut były one otwarte dla dziennikarzy. Z zespołem trenowało czterech piłkarzy trzecioligowych rezerw, czyli obrońcy Maciej Orłowski i Kamil Szubertowski, a także bramkarz Kamil Czapla i skrzydłowy Kamil Jóźwiak. Całą czwórka do końca tygodnia będzie trenowała z pierwszą drużyną Kolejorza.

Na zajęciach zabrakło chorych Dariusza Dudki i Macieja Gostomskiego, a także pracujących indywidualnie Kebby Ceesaya i Gergo Lovrencsicsa. - Dolegliwości po zeszłotygodniowej chorobie odczuwa też Denis Thomalla, ale on pracuje z nami na treningach - mówi szkoleniowiec Kolejorza Jan Urban cytowany przez lechpoznan.pl.

Na czwartek sztab szkoleniowy zaplanował przedmeczowy rozruch, który odbędzie się w godzinach przedpołudniowych. Po nim zespół wyjedzie do hotelu, gdzie zje obiad oraz weźmie udział w odprawie.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz
Junior starszy
raflol872
Zarejestrowany od: 537 dni
Ilość komentarzy: 328
Oceny: +1622
Kibicuje:
Manchester United Borussia Dortmund Ruch Chorzów Polska Real Madryt
10.12.2015 / 17:42:28
Będzie ciężko awansować do kolejnej rundy, ale trzeba wierzyć do końca. DO BOJU KOLEJORZ!!!