betclic

Lech szykuje się na Belenenses

Ostatnia aktualizacja: 14/09/15 09:33, Komentarzy: 0

0
0
Fot. ASInfo

Mistrzowie Polski rozpoczęli już przygotowania do dwóch najbliższych pojedynków – czwartkowego z Belenenses i niedzielnego z Jagiellonią Białystok - czytamy na oficjalnej stronie Kolejorza.

Do pierwszego meczu grupy I w fazie grupowej Ligi Europy sztab szkoleniowy Kolejorza zaplanował cztery jednostki treningowe na bocznym boisku przy ulicy Bułgarskiej. Lechici dziś w południe i jutro w godzinach wieczornych odbędą zajęcia, podczas których skupią się na aspektach taktycznych przed zbliżającym się meczem z podopiecznymi Ricardo Sa Pinto.

W pierwszym spotkaniu o punkty lechici zmierzą się z portugalskim Belenenses, a pojedynek obu drużyn przy Bułgarskiej został zaplanowany na 17 września na godzinę 21:05.

W piątek, dzień po meczu z Portugalczykami, mistrzowie Polski rozpoczną zajęcia przygotowujące do niedzielnego starcia w Ekstraklasie. Do czasu spotkania z drużyną Michała Probierza poznaniacy odbędą dwie jednostki treningowe na bocznym boisku INEA Stadionu.

W sobotnie popołudnie podopieczni Macieja Skorży udadzą się w podróż do Białegostoku, gdzie następnego dnia o godzinie 18:00 zmierzą się z miejscową Jagiellonią.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!