betclic

Lech trenował bez trenera i kilku piłkarzy

Ostatnia aktualizacja: 31/03/16 08:54, Komentarzy: 0

0
0
Fot. asinfo

Bez trenera Jana Urbana do meczu ze Śląskiem przygotowują się piłkarze Lecha. Szkoleniowca nie było na środowym treningu, ale nie przeszkodziło to w jego prawidłowym przeprowadzeniu.

- To nie pierwsza taka sytuacja, że trener nie mógł pojawić się na treningu - zaznacza asystent szkoleniowca Kibu Vicuna w rozmowie z oficjalną stroną mistrzów Polski. - Byli na nim pozostali członkowie sztabu szkoleniowego, którzy przeprowadzili trening. Dobrze wykorzystaliśmy ten czas, pracowaliśmy nad taktyką - dodaje.

W przygotowaniach do spotkania przeszkadza pogoda. Podczas obu treningów po przerwie świątecznej mocno padało. To zła wiadomość dla Kolejorza, którego piłkarze w ostatnim czasie byli chorzy.
- Na szczęście zawodnicy już nie chorują. Chory jest fizjoterapeuta Maciej Łopatka, a delikatnie przeziębiony trener Urban - mówi drugi trener.

W zajęciach z drużyną nie brało udziału kilku piłkarzy. Z meczów reprezentacji narodowych nie wrócili jeszcze Kamil Jóźwiak, Dawid Kownacki, Robert Gumny, a także Paulus Arajuuri, Jasmin Burić i Kebba Ceesay. Oni na treningu powinni pojawić się w czwartek.
- To ważne, że będą już z nami, bo to najważniejszy trening przed meczem - podkreśla Vicuna cytowany przez lechpoznan.pl.

Sztab szkoleniowy będzie musiał przy ustalaniu składu na mecz ze Śląskiem mocno przeanalizować sytuację zdrowotną zawodników.
- Mam nadzieję, że jesteśmy na to przygotowani, ale będziemy musieli się zastanowić, co zrobić z Dawidem i Kamilem, którzy zagrali trzy mecze w sześć dni. We wtorek mecz w kadrze grali też Kebba i Paulus - zaznacza drugi szkoleniowiec poznańskiej ekipy.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela