betclic

Lech udostępnił boisko reprezentacji Serbii

Ostatnia aktualizacja: 24/03/16 21:26, Komentarzy: 0

0
0
Fot. Dziurek / Shutterstock.com

Serbowie, którzy w środę przy Bułgarskiej rozegrali mecz towarzyski z Polakami, przez najbliższe dwa dni będą trenować na bocznych boiskach przy INEA Stadionie - czytamy na oficjalnej stronie Kolejorza.

Początkowo reprezentacja prowadzona przez trenera Radovan Ćurčicia miała w czwartek trenować na obiektach Warty Poznań przy Drodze Dębińskiej. Te jednak po intensywnych opadach deszczu nie pozwalają na przeprowadzenie zajęć. Deszcz nie przeszkodził jednak w rozegraniu w środę wieczoru meczu reprezentacji. 

Już po wczorajszym meczu Serbowie dzwonili do Lecha z prośbą o udostępnienie boiska na czwartkowy trening. Sztab szkoleniowy mistrza Polski nie miał nic przeciwko, dlatego w czwartek i piątek reprezentacja Serbii będzie trenować na boiskach treningowych Lecha. Wcześniej ustalono, że drużyna trenera Ćurčicia będzie trenować na nich w piątek popołudniu.

Serbowie ze stolicy Wielkopolski wylecą dopiero w sobotę. We wtorek zagrają mecz towarzyski z Estonią. Obecnie są w trakcie przygotowań do eliminacji do mundialu w Rosji, które rozpoczną się we wrześniu.

Źródło: lechpoznan.pl
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!