betclic

Lech w końcu we Florencji

Ostatnia aktualizacja: 22/10/15 08:29, Komentarzy: 0

0
0
Fot. ASInfo

Nie na Stadio Artemio Franchi, a na bocznym boisku przy Bułgarskiej lechici odbyli ostatni trening przed meczem z Fiorentiną. Godzinne zajęcia odbyły się w bojowych nastrojach - czytamy na oficjalnej stronie poznańskiego Lecha.

Komplikacje wokół podróży do Włoch nie wpłynęły na zawodników. Kwadrans przed godziną 17 osiemnastka, która uda się do Florencji, pojawiła się na bocznym boisku przy Bułgarskiej. Na twarzach lechitów widać było mobilizację i chęć walki o kolejne punkty w Lidze Europy.

W trakcie nieco ponad godzinnych zajęć zawodnicy najpierw skupili się na ćwiczeniach ogólnorozwojowych, a następnie pracowali nad wykończeniem akcji. Nikt nogi nie odstawiał i jak zapewniają zawodnicy, jutro na Stadio Artemio Franchi także każdy da z siebie wszystko w walce o korzystny rezultat.

Z poślizgiem czasowym piłkarze mistrza Polski udali się do Florencji. Lechici mieli wylecieć z Portu Lotniczego Ławica o godzinie 10:30, ale tak się nie stało. Powodem opóźnień były kłopoty w wyczarterowanym samolotem.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!