betclic

Lech wymienia murawę i koszulki Hamalainena

Ostatnia aktualizacja: 17/03/16 16:14, Komentarzy: 0

0
0
Fot. Tomasz Bidermann/Shutterstock

W sobotę Lech Poznań podejmie u siebie Legię Warszawa. Obecnie przy Bułgarskiej trwają przygotowania murawy. W związku z tym, klub z Wielkopolski wymienia ponad połowę placu gry. Ma to zapewnić najlepsze warunki dla obu ekip, a Lech myśli również o meczu reprezentacji Polski, która w przyszłym tygodniu zagości na obiekcie Kolejorza.

- Po starciu z Cracovią wstawiliśmy około czterech tysięcy "babek", czyli świeżych fragmentów murawy w miejscu ubytków. Niestety cztery mecze przy tej aurze, a przede wszystkim zimowa końcówka rundy jesiennej, odcisnęły się mocno na murawie. Decydująca jest też kumulacja meczów ligowych, Pucharu Polski i reprezentacji - mówi greenkeeper Lecha, Grzegorz Szulczyński cytowany przez lechpoznan.pl.

- Zależy nam na tym, by zarówno nasza drużyna, jak i reprezentacja Polski w przyszłym tygodniu zagrały na możliwie najlepszej nawierzchni - mówi Karol Klimczak, prezes Lecha Poznań. - Wszyscy wiemy, że im wyższa jakość boiska, tym lepiej jesteśmy w stanie wykorzystać nasze atuty. Nie zamierzamy w tej kwestii odpuszczać - deklaruje prezes poznańskiej ekipy. 

Dodatkowo jeden ze sponsorów Lecha przy okazji meczu z Legią przygotował specjalną akcję pod nazwą @odHAMsię. Każdy fan, który przed meczem przyniesie pod stadion koszulkę Lecha z nazwiskiem Kaspera Hamalainena będzie mógł ją za darmo wymienić na trykot Dawida Kownackiego.

- Wielu osobom w Poznaniu nie podobała się postawa K. Hamalainena. Jako zaangażowany sponsor, dajemy im możliwość wymiany koszulki byłego już piłkarza Lecha na trykot, mam nadzieję, przyszłej gwiazdy reprezentacji Polski, D. Kownackiego - mówi w rozmowie z oficjalną witryną klubową M. Juroszek, prezes STS. - STS aktywnie wspiera polski sport. Firma nie ogranicza zaangażowania wyłącznie do klubów sportowych czy reprezentacji Polski w piłce nożnej. Dla nas to kibice są najważniejszą częścią świata sportu. Stąd zaangażowanie w liczne inicjatywy prowadzone przez kibiców lub do nich skierowane - zapewnia.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela