Lechia Gdańsk przegrała z Partizanem Belgrad

asinfo
Lechia Gdańsk przegrała 0:3 z Partizanem Belgrad w towarzyskim meczu rozegranym w Gniewinie. Kolejny sparing piłkarze Piotra Nowaka rozegrają w środę. Ich rywalem będzie Chojniczanka Chojnice.

Po pierwszej połowie Lechia przegrywała 0:2. Na listę strzelców wpisali się Gregor Balazić i Waleri Bożinow. Wynik na 3:0 ustalił w 69. minucie spotkania Dusan Vlahović. Do 60. minuty w serbskim zespole grał były piłkarz Legii Warszawa, Miroslav Radović.

Lechia rozpocznie sezon 2016/17 od wyjazdowego meczu z Wisłą Płock. Spotkanie rozegrane zostanie 15 lipca.