betclic

Lechia potępiła zachowanie kibiców

Ostatnia aktualizacja: 04/11/16 09:48, Komentarzy: 1

0
1
Fot. Dziurek / Shutterstock.com

- Mając na uwadze ostatnie wydarzenia, które miały miejsce podczas rozegranych 30 października derbów Trójmiasta, Lechia Gdańsk oświadcza, że zdecydowanie i jednoznacznie potępia wszelkie rodzaje aktów wandalizmu i przemocy na stadionach, a także poza nimi - czytamy na oficjalnej stronie klubu.

Dalsza część oświadczenia Lechii:

Piłka nożna niesie za sobą wiele emocji. Naszemu klubowi zależy na tym, żeby meczom z udziałem Lechii Gdańsk towarzyszyły tylko te dobre i związane ze sportową rywalizacją na boisku. Stawiamy na kulturalny doping z zachowaniem wszelkich reguł bezpieczeństwa, obowiązujących podczas spotkań Lotto Ekstraklasy. 

Dlatego stanowczo oświadczamy, że nie ma naszego przyzwolenia na zdarzenia, jakie miały miejsce podczas meczu derbowego. Na stadionach nie może dochodzić do zakłóceń porządku i narażania kogokolwiek na uszczerbek na zdrowiu.

Kara, jaką klub otrzymał od Komisji Ligi, jest dotkliwa, ale zostaje przez nas przyjęta z pokorą. Ze swej strony dołożymy wszelkich starań, także poprzez regularnie prowadzony dialog z kibicami, by do podobnych sytuacji jak ostatnio w Gdyni, w przyszłości nie dochodziło. 

Jesteśmy także gotowi pokryć straty, wynikające ze zniszczeń, powstałych podczas niedzielnego meczu w sektorze kibiców gości. 
 
Lechia Gdańsk SA
Źródło: lechia.pl
Dodaj komentarz
Senior
Maczonus
Zarejestrowany od: 354 dni
Ilość komentarzy: 826
Oceny: +1063
Kibicuje:
Argentyna Brazylia Arsenal Londyn Chelsea Londyn Manchester United Liverpool FC Leicester City FC PSG Bayern Monachium Borussia Dortmund
04.11.2016 / 10:11:28
Kurde czekam na akty kanibalizmu na polskich stadionach, te przygłupy o wygladzię białych kasztanów z mózgami które w owym kasztanie by się zmieściły i jeszcze latały w środku.. Zamiast przejmowania flag mogłby np zjadać przeciwnika i wysrywać po konsumcji..
W sumie władze polskich klubów nigdy nie rozwiąża tego problemu, poziom naszej ligi jest taki że tylko takie niedorozwoje umysłowe mogą stadnie chciec to ogladać i jeszcze za to placic czyt utrzymywać nowe stadiony.. Żaden normalny człowiek z rodzina tam nie pójdzie niedługo w obawie przed zjedzeniem pewnie..