betclic

Lechia przedłużyła kontrakt z Piotrem Nowakiem

Ostatnia aktualizacja: 23/09/16 11:48, Komentarzy: 1

0
1
Fot. asinfo

Lechia Gdańsk przedłużyła kontrakt z trenerem Piotrem Nowakiem. Nowa umowa szkoleniowca będzie obowiązywała do końca czerwca 2019 - roku poinformował klub na swojej oficjalnej stronie internetowej.

Poprzedni kontrakt Nowaka z "Biało-Zielonymi" obowiązywał do końca obecnego sezonu. Zawarta była w nim opcja przedłużenia, z której obie strony postanowiły skorzystać.

- Jesteśmy zadowoleni z dotychczasowej współpracy, drużyna pod wodzą Piotra Nowaka zrobiła postęp i liczymy na dalszy jej rozwój. Dlatego decyzja o przedłużeniu kontraktu była logiczna, a trenerowi życzymy jak największych sukcesów
- powiedział Adam Mandziara, prezes Lechii.

- Do Gdańska trafiłem z myślą stworzenia dobrej drużyny. Małymi krokami idziemy do przodu, gramy o wysokie cele i nadal będziemy podążać obraną drogą. Cieszę się z udzielonego mi zaufania, zrobię wszystko, żeby wszyscy dobrze życzący Lechii byli z mojej pracy zadowoleni
- skomentował trener Nowak.

Jego podopieczni zajmują drugie miejsce w tabeli LOTTO Ekstraklasy. Zdobyli 19 punktów w dziewięciu meczach. W następnej kolejce zmierzą się u siebie z Ruchem Chorzów.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz
Kapitan
Poncjusz
Zarejestrowany od: 316 dni
Ilość komentarzy: 7276
Oceny: +20484
Kibicuje:
Manchester United Legia Warszawa Polska
24.09.2016 / 15:55:31
No to wesoło w Gdańsku.

Tabela