betclic

"Lechia u siebie to zupełnie inna drużyna niż na wyjeździe"

Ostatnia aktualizacja: 17/03/16 14:08, Komentarzy: 0

0
0
Fot. asinfo

- Lechia Gdańsk na własnym stadionie odniosła pięć zwycięstw z rzędu. To robi wrażenie. Lechia u siebie to zupełnie inna drużyna niż na wyjeździe. Przed własnymi kibicami, na pięknym stadionie, spisuje się świetnie - przyznał tuż przed meczem z Biało-Zielonymi zawodnik Termaliki Bruk-Betu Nieciecza, Bartłomiej Smuczyński.

- W klubie z Pomorza spędziłem siedem lat. Wciąż mam do niego sentyment. Jeżeli znajdę się w kadrze na to spotkanie, to wrócę do miejsca, w którym zdobyłem pierwsze szlify swojego piłkarskiego rzemiosła - stwierdził 20-latek, cytowany przez "termalica.brukbet.com".

- Z drużyny, w której byłem zostali tylko Piotr Wiśniewski i Rafał Janicki. Mnie do seniorów wprowadził trener Bogusław Kaczmarek. W ekstraklasie szansę otrzymałem od Michała Probierza. Lechia to klub, w którym wciąż mam znajomych. Podobnie zresztą jest w Gdańsku
- kontynuował.

- Lechia Gdańsk na własnym stadionie odniosła pięć zwycięstw z rzędu. To robi wrażenie. Lechia u siebie to zupełnie inna drużyna niż na wyjeździe. Przed własnymi kibicami, na pięknym stadionie, spisuje się świetnie - zaznaczył.

- Moim zdaniem bardzo pomagają jej fani. Są jej dużym atutem. Dla nas występy przed taką publicznością to nic nowego. W ekstraklasie jesteśmy już od roku i zagraliśmy już niejeden mecz w takich warunkach - dodał.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela