betclic

Lechici aktywnie przygotowują się do nowego sezonu

Ostatnia aktualizacja: 27/06/16 20:00, Komentarzy: 0

0
0
Fot. Tomasz Bidermann / Shutterstock.com

Piłkarze Lecha już od ponad tygodnia przygotowują się do nowego sezonu w Kępie koło Sochocina. Do swojej dyspozycji mają bardzo dobre warunki treningowe.

- Mamy tutaj ciszę i spokój, a to jest bardzo ważne. Dzięki temu możemy dobrze przygotować się do nowego sezonu - nie ukrywa trener Kolejorza Jan Urban w rozmowie z oficjalną witryną ekipy z Wielkopolski. Lechici podczas trwającego zgrupowania mają do swojej dyspozycji nie tylko boisko treningowe, a także dobre warunki do odnowy biologicznej. Po zajęciach z piłkami mogą skorzystać z basenu, a także ośrodka SPA.

W przerwie między treningami mogą skorzystać także z kortów tenisowych, a także boiska do piłki plażowej. - Nie ma co ukrywać, że warunki w naszym ośrodku są bardzo dobre. Jesteśmy tutaj po to, żeby ciężko pracować i nie możemy o tym zapominać - podkreśla obrońca Lecha Jan Bednarek.

Najważniejszym miejscem w Hotelu Bonifacio, w którym śpią lechici jest pełnowymiarowe boisko z naturalną murawą o wymiarach 105 na 68 metrów. Znajduje się ono w hotelowym kompleksie, a więc zespół w ogóle nie musi opuszczać ośrodka, w którym jest zameldowany. W przerwie między treningami boisko jest koszone i podlewane.
Źródło: asinfo.

Tagi:

Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela