betclic

Lechici szykują się do meczów z Belenenses i Lechią

Ostatnia aktualizacja: 24/11/15 12:38, Komentarzy: 1

0
1
Fot. ASInfo

Piłkarze Kolejorza dzień po spotkaniu z Pogonią Szczecin rozpoczęli przygotowania do dwóch najbliższych starć - czwartkowego z CF Os Belenenses i niedzielnego z Lechią Gdańsk - informuje oficjalna strona mistrza Polski.

Do piątego spotkania Kolejorza w fazie grupowej Ligi Europy sztab szkoleniowy mistrzów Polski zaplanował dwie jednostki treningowe, które odbędą się na boisku bocznym przy INEA Stadionie oraz jedną na Estadio do Restelo w Lizbonie.

W środę z samego rana, tuż po wspólnym śniadaniu, lechici udadzą się na lotnisko Poznań-Ławica, skąd o godzinie 10:00 wylecą do stolicy Portugalii. Już w czwartek, 26 listopada o 19:00 podopieczni Jana Urbana zmierzą się z CF Os Belenenses w piątym spotkaniu fazy grupowej Ligi Europy.

Dzień po meczu na arenie europejskiej, poznańscy piłkarze rozpoczną zajęcia przygotowujące zespół do niedzielnego starcia z Lechią Gdańsk. Mistrzowie Polski do czasu pojedynku z podopiecznymi Thomasa von Hessena odbędą dwie jednostki treningowe na bocznym boisku przy ulicy Bułgarskiej.

W sobotę po południu lechici ponownie udadzą się na lotnisko, skąd wylecą na Pomorze, gdzie dzień później zmierzą się z gdańszczanami.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz
Junior starszy
jarek62
Zarejestrowany od: 736 dni
Ilość komentarzy: 201
Oceny: +569
Kibicuje:
Lech Poznań Polska
25.11.2015 / 16:52:46
Oby przygotowania dały pozytywne rezultaty. Trzymam kciuki.

Tabela