betclic

Lechici w powiększonym składzie od poniedziałku

Ostatnia aktualizacja: 11/10/15 18:52, Komentarzy: 0

0
0
Fot. ASInfo

Lech Poznań ma najliczniejszą grupę reprezentantów, dlatego na razie w zajęciach udział bierze tylko dziesięciu piłkarzy. Już od wtorku sytuacja ta będzie jednak ulegać poprawie i do drużyny będą dołączać kolejni zawodnicy - czytamy na oficjalnej stronie mistrzów Polski.

W piątek lechici zakończyli pierwszy z dwóch mikrocykli zaplanowanych na czas trwania przerwy reprezentacyjnej. Do tej pory w zajęciach udział brało tylko dziesięciu piłkarzy Kolejorza. Od najbliższego wtorku ta sytuacja będzie ulegać polepszeniu, ponieważ do drużyny będą dołączać zawodnicy, którzy obecnie przebywają na zgrupowaniach swoich kadr narodowych.

- Paulus, Kasper, Gergo, Tamas i Karol grają swoje drugie mecze już w niedzielę, dlatego w poniedziałek powinni się stawić w Poznaniu. Cała piątka we wtorek będzie już na treningu i rozpocznie wspólnie z drużyną przygotowania do meczu z Ruchem Chorzów - zapewnia asystent pierwszego trenera Kolejorza, Tomasz Rząsa w rozmowie z lechpoznan.pl i dodaje - Inaczej sprawa wygląda z Jasminem i piłkarzami, którzy grają w młodzieżówce. Cała ta czwórka pojawi się dopiero w środę w stolicy Wielkopolski. Najpóźniej do zespołu dołączy jednak Kebba, który prawdopodobnie w czwartek wróci ze swoich spotkań reprezentacyjnych i w piątek weźmie udział w zajęciach z drużyną.
Źródło: asinfo.

Tagi:

Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela