betclic

Lechici zakończyli zgrupowanie na Cyprze

Ostatnia aktualizacja: 20/01/16 15:46, Komentarzy: 0

0
0
Fot. Dziurek/Shutterstock

W środę piłkarze poznańskiego Lecha zakończyli zgrupowanie na Cyprze. O 13:45 czasu lokalnego wyjechali z hotelu Napa Mermaid i są w drodze do Polski - czytamy na oficjalnej stronie drużyny. 

Kolejorz w miejscowości Ajia Napa trenował od czwartku. Przez siedem dni sztab szkoleniowy przeprowadził z zawodnikami dziesięć treningów. Mistrz Polski zagrał też na Cyprze mecz sparingowy z FK Ufa, który zakończył się remisem 1:1.

Lechici do Poznania będą podróżowali w ten sam sposób jak kilka dni temu. Z Larnaki do Wiednia wylecą o 16:45 czasu lokalnego (15:45 w Polsce) i w stolicy Austrii będą o 19:10. Stamtąd polecą do Berlina, w którym powinni wylądować o 21:55. Przy Bułgarskiej powinni zameldować się ok. 2 w nocy.

Lechici na kolejnym treningu pojawią się już w czwartek popołudniu. W piątek będą trenowali dwukrotnie, a w sobotę zagrają mecz kontrolny z pierwszoligowymi Wigrami Suwałki. A w najbliższy poniedziałek rozpoczną drugi obóz przygotowawczy. Tym razem w hiszpańskiej miejscowości Alhaurin de Grande.
Źródło: asinfo.

Tagi:

Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela