betclic

"Lechowi zabrakło szczęścia"

Ostatnia aktualizacja: 06/08/15 09:40, Komentarzy: 0

0
0
Fot. Tomasz Bidermann / Shutterstock.com

Lech Poznań swoją przygodę z eliminacjami Ligi Mistrzów zakończył na trzeciej rundzie. Zdaniem Karola Linetty'ego w dwumeczu z FC Basel jego drużynie zabrakło przede wszystkim szczęścia.

Dla 20-letniego wychowanka Lecha Poznań, który w Ekstraklasie rozegrał już ponad 60 meczów, tegoroczne występy w rundach wstępnych najbardziej prestiżowego turnieju w Europie były pierwszymi w profesjonalnej karierze.

- Na pewno nie dopisało nam szczęście w dwumeczu z FC Basel. Brakuje nam też doświadczenia, bo w rewanżowym spotkaniu nie wykorzystaliśmy sytuacji, które sobie stworzyliśmy – powiedział Karol Linetty, cytowany przez oficjalną stronę Lecha Poznań.

- Musimy teraz skupić się na najbliższym pojedynku z Koroną Kielce, chwilę później gramy pierwsze spotkanie w ramach Pucharu Polski z Olimpią Grudziądz. Ten dwumecz z FC Basel pokazał, że trzeba być skutecznym i wykorzystywać wszystkie sytuacje, jakie się stwarza. W kolejnych starciach postaramy się pokazać, że jesteśmy bardzo silną drużyną – dodał niezwykle utalentowany środkowy pomocnik.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela