betclic

Legia: mogliśmy trafić dużo gorzej

Ostatnia aktualizacja: 07/08/15 16:08, Komentarzy: 2

0
2
Fot. ASInfo

Legia Warszawa w czwartej rundzie eliminacji do Ligi Europy zmierzy się z ukraińską Zorią Ługańsk. Zdaniem dyrektora sportowego stołecznego klubu, Jacka Mazurka w tym roku Wojskowi w teorii trafili na słabszego rywala niż dwanaście miesięcy temu.

- Wydaje mi się, że to dobre, sprzyjające losowanie. Można odnieść wrażenie, że mogliśmy trafić na silniejszych - przynajmniej na papierze - przeciwników. Należy jednak mieć duży szacunek do Zorii, szczególnie biorąc pod uwagę ich ostatnie wyniki. W spotkaniu z belgijskim Charleroi zwyciężyli w dwumeczu aż 5:0 - powiedział Jacek Mazurek, cytowany przez oficjalną stronę Legii Warszawa.

- Pokusiłbym się o stwierdzenie, że w teorii trafiliśmy lepiej niż w poprzednim sezonie, ale wszystko weryfikuje boisko. Drużyna musi wznieść się na szczyt swoich możliwości, podobnie jak w ostatnich tygodniach, gdy zaprezentowaliśmy świetną formę. Liczymy na awans - kontynuował.

- Piłka nożna jest dyscypliną, w której może się wydarzyć wszystko. Każdy musi mieć szacunek do rywala, bez względu na to, w jakiej lidze występuje. Najlepiej widać to po FK Kukesi, które postawiło nam trudne warunki, szczególnie na wyjeździe. Nie można więc zlekceważyć Zorii i należy założyć, że czeka na trudny dwumecz. W rozgrywkach międzynarodowych nie ma słabych drużyn i każdy może sprawić niespodziankę - dodał.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz
Kluczowy zawodnik
kamilcieslar1999
Zarejestrowany od: 959 dni
Ilość komentarzy: 2911
Oceny: +9152
Kibicuje:
Manchester United Newcastle United Napoli Holandia Polska Besiktas JK Śląsk Wrocław Krasnodar
07.08.2015 / 16:18:18
WTF?
To liga Ukraińska według nich to jakaś słabsza niż Polska?
To jest 8 liga Europy a Polska najwyżej 20 a ten klub w sensie zoria to 4 siła Ukraińskiej ligi czyli to znaczy ,że nie mogli chyba trafić gorzej.
I tu jednak chyba nie Legia jest faworytem ,ale jednak liczę na to ,że jednak przejdzie i zobaczymy dwie Polskie drużyny w Lidze Europy.
Junior starszy
hawryl74
Zarejestrowany od: 1734 dni
Ilość komentarzy: 234
Oceny: +680
Kibicuje:
Arsenal Londyn Legia Warszawa Polska
07.08.2015 / 23:09:16
Jest LM gdzie grają tuzy z Hiszpanii, Niemiec, Anglii, Francji.
Jest LE gdzie grają słabsze zespoły z tych samych krajów.
LM - Ekstraklasa.
LE - 1 Liga.
Jak mamy coś znaczyć w europejskiej piłce nożnej to takie zespoły są w zasięgu.
Na Niemców też przyszła pora. Pokonaliśmy !!!
Przytaczam tu reprezentację.
Tutaj też trzeba powalczyć o najwyższe cele bez względu na bogactwo klubu czy umiejętności.
Pozdrawiam Optymistycznie przez duże O