Szybka odpowiedź Realu! Kovacić strzela na 3:3

Marcos Mesa Sam Wordley/Shutterstock
Piłkarskie święto przy pustych trybunach - Legia Warszawa mierzy się z Realem Madryt w czwartej kolejce Ligi Mistrzów.

Mecz jeszcze dobrze się nie zaczął, a Legia już przegrywa z "Królewskimi". Pięknego gola już w pierwszej minucie strzelił Gareth Bale. Walijczyk uderzył z powietrza i trafił w samo okienko bramki strzeżonej przez Arkadiusza Malarza.

Goście podwyższyli prowadzenie w 35 minucie. Autorem bramki był Karim Benzema. Francuz wykończył fantastyczną akcję "Królewskich". Najpierw wspaniałym podaniem do Bale'a popisał się Kovacić, Walijczyk wycofał piłkę do Benzemy, a ten nie miał problemów z pokonaniem golkipera Legii.

Chwilę później kontaktowego gola strzelił Vadis Odjidja-Ofoe. Zawodnik mistrza Polski fenomenalną akcję indywidualną zakończył cudownym strzałem w samo okienko bramki Keylora Navasa.

W 58 minucie podopieczni Jacka Magiery wyrównali! Świetną akcją indywidualną i strzałem tym razem popisał się Miroslav Radović.

W 83 minucie natomiast za sprawą Moulina wyszła na prowadzenie!

Legioniści długo nie cieszyli się z prowadzenia. Chwilę później bramkę na 3:3 zdobył Mateo Kovacić.