Dundalk prowadzi z Legią! Czerwona kartka dla Hlouska! Mistrz Polski gra w dziesiątkę

Tomasz Bidermann/Shutterstock
Legia Warszawa mierzy się z Dundalk FC w rewanżowym meczu eliminacji do Ligi Mistrzów.

Spotkanie na Łazienkowskiej zaczęło się zupełnie niespodziewanie. W 19 minucie bramkę zdobyli goście. Pięknym strzałem popisał się Robbie Benson. Arkadiusz Malarz był bez szans. Dundalk prowadzi z Legią 1:0!

W pierwszej połowie wynik nie uległ już zmianie. Dundalk sensacyjnie prowadzi z Legią i w drugiej odsłonie możliwe jest jeszcze wszystko.

W drugiej odsłonie obraz gry się nie zmienił. Legioniści utrudnili sobie jeszcze dodatkowo zadanie, bo od 67 minuty grali w dziesięciu - drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną otrzymał Adam Hlousek.

Mistrz Polski spotkanie z Dundalk FC zaczął w następującym składzie:

Legia Warszawa: Malarz - Broź, Lewczuk, Pazdan, Hlousek - Odjidja Ofoe, Jodłowiec, Moulin - Kucharczyk, Langil, Nikolić
Źródło: własne/Twitter