betclic

Legia osłabiona przed meczem w Niecieczy. "Bruk-Bet to trudny przeciwnik"

Ostatnia aktualizacja: 09/09/16 15:59, Komentarzy: 0

0
0
Fot. Tomasz Bidermann/Shutterstock

- Jestem zadowolony z pracy, jaką wykonaliśmy podczas tej przerwy, mimo że ośmiu graczy wyjechało na kadrę. Za nami ciężkie dwa miesiące. Piłkarze musieli odpocząć. Zrelaksowali się i są gotowi do kolejnych wyzwań - powiedział Besnik Hasi na konferencji prasowej przed meczem z Bruk-Betem Termalicą Nieciecza. 

Albański szkoleniowiec Legii opowiedział również o sytuacji kadrowej mistrzów Polski przed tym pojedynkiem: - Michał Pazdan doznał kontuzji podczas przerwy na reprezentację. Sztab medyczny twierdzi, iż ten uraz może go wykluczyć na jakiś czas. Z Bruk-Betem na pewno nie zagra. W Niecieczy nie wystąpi również Kucharczyk, który także boryka się z urazem. Daliśmy odpocząć również Jodłowcowi aż do dnia dzisiejszego. Szybko wrócił do treningów po Euro 2016. Wydaje mi się, że to dobra decyzja. Waleriego Kaizaszwiliego jeszcze nie widziałem. Miał jakieś problemy z wizą. Mam nadzieję, że zobaczę go na ostatnim treningu. Radosław Cierzniak też z nami nie pojedzie. Ma uraz pleców - wyjaśnił Hasi cytowany przez portal Legia.Net. 

- Na każde spotkanie mogę zabrać jedynie osiemnastu graczy. Zawsze jacyś zawodnicy nie załapią się do kadry. Mecz z Dundalk FC był dla nas bardzo ważny, dlatego wybrałem takich, a nie innych zawodników. Dla mnie nie ma znaczenia jakie piłkarz ma nazwisko. Jestem odpowiedzialny za moje wybory i takich wtedy dokonałem. Każdy musi udowadniać na bieżąco, iż należy mu się miejsce w drużynie - stwierdził trener stołecznej ekipy. 

- Bruk-Bet to trudny przeciwnik. Każde spotkanie rozpoczynają z inną taktyką. Potrafią zablokować przeciwnika. Pokonali Lechię Gdańsk, więc należy im się szacunek. Wykonują bardzo dobrze stałe fragmenty gry, natomiast to jest nasza bolączka. Dla mnie najważniejszy zawsze jest najbliższy rywal. Będąc w Legii, musisz zwyciężać w każdym starciu - podsumował Hasi.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela