Legia prowadziła z Górnikiem Zabrze 2:0, ale przegrała i odpadła z Pucharu Polski!

Ostatnia aktualizacja: 10/08/16 23:37, Komentarzy: 21

1
21

W środowy wieczór Legia Warszawa pożegnała się z marzeniami o trzecim z rzędu Pucharze Polski. W meczu 1/16 finału mistrzowie Polski przegrali 2:3 na wyjeździe z Górnikiem Zabrze, chociaż do przerwy prowadzili już różnicą dwóch bramek.

W końcówce pierwszej połowy dwa zdobyte gole (przez Kaspara Hamalainena i Nemanję Nikolicia) zupełnie uśpiły poczynania podopiecznych Besnika Hasiego. Następnie świetnym refleksem popisał się Radosław Cierzniak, który obronił rzut karny wykonywany przez Romana Gergela.

W drugiej części gospodarze już po 16 minutach gry doprowadzili do wyrównania. Do końca podstawowego czasu nic już się nie wydarzyło. W dogrywce nadal lepiej spisywali się Górnicy, którzy w ostatniej minucie pierwszej części dogrywki, ponownie za sprawą Kopacza, zdobyli trzecią bramkę.

Górnik Zabrze wygrał z Legią Warszawa 3:2 i awansował dalej.

Oceny: -130
CA Boca Juniors Argentyna Zagłębie Lubin Arka Gdynia Polska FC Barcelona Odra Opole Polonia Bytom
11.08.2016 / 11:25:47
Nie wierzę że to piszę, ale chcący byc obiektywnym ,musze docenic Górnika i złozyc gratulacje za świetny wystep i wyeliminownie Legii z PP. Odidja -Ofoe ,domniemana gwiazda -bez komentarza ...Transfery za 200-300 tys ojro ,jak widać nawet na naszych pierwszoligowców nie wystarczają .
Ale po co zainwestować parę milionów np 10-12 mln w zawodników z prawdziwego zdarzenia i potem liczyć zyski ,jak mozna dać 1 mln do kupy zusamen i doczłapac sie do grupy LM. A potem więcej w kabzie będzie u prezesów , I h*j z tym że będą tam lani po 4-5:0 .Bo z takimi Moulinami czy Lanżilami to w LM nie ujadą ,ważne że kasa w kieszeniach prezesów się bedzie zgadzać....
Dolor
Zarejestrowany od: 1451 dni
Ilość komentarzy: 2102
Oceny: +4218
Manchester United PSG AC Milan Legia Warszawa Polska Real Madryt
11.08.2016 / 10:01:57
Jak wejdą do LM to co?! 4 miejsce i dorobek goli -16?
madamebovary
Zarejestrowany od: 142 dni
Ilość komentarzy: 40
Oceny: +433
11.08.2016 / 09:53:48
Na pucharach zawsze można sobie dorobić, po ładnym kursie. Wystarczy się dogadać.
Delfinek
Zarejestrowany od: 325 dni
Ilość komentarzy: 1069
Oceny: -4469
Brazylia Chelsea Londyn Anglia Olympique Marsylia Bayern Monachium AC Milan Lech Poznań Cracovia Arka Gdynia Porto
11.08.2016 / 09:12:52
/ -11
No i dobrze puchar trafi do Poznania. Tylko szkoda, że się nie spotkamy w finale.
7egła
Zarejestrowany od: 220 dni
Ilość komentarzy: 248
Oceny: +1200
Belgia Chelsea Londyn Leicester City FC Widzew Łódź Ruch Chorzów Atlético Madryt
Oceny: +13612
Arsenal Londyn Liverpool FC Bayern Monachium AC Milan Napoli Wisła Kraków Polska Real Madryt
11.08.2016 / 05:58:09
Oddac mecz prowadzac 2:0 , taktyka chca Dundlak wprowadzic w blad . Cwany pomysl
booobi1413
Zarejestrowany od: 116 dni
Ilość komentarzy: 3
Oceny: -5
11.08.2016 / 02:45:28
Oby to był prorok że (mamy w dupie Polskę i chcemy LM) POLSKA DO BOJU !!!!!!!!!
suchy1149
Zarejestrowany od: 1531 dni
Ilość komentarzy: 1732
Oceny: +8023
Arsenal Londyn AC Milan Polska Real Madryt
11.08.2016 / 01:35:26
Teraz jeszcze brak awansu do LM i ci wszyscy " Znafcy " tak wielbiący i wychwalający Hasi zapadną się pod ziemie ;p
Americano
Zarejestrowany od: 129 dni
Ilość komentarzy: 1473
Oceny: +6868
11.08.2016 / 01:04:04
Ale jakby kurwa z Dundalkiem przegrali to byłby już dramat.
Americano
11.08.2016 / 01:01:41
0-0 z Piastem, 2-3 z Górnikiem. Z Dundalkiem szykuje się wyrównany mecz.
11.08.2016 / 00:50:49
Pilka nozna jest niesamowita!Brawo Gornicy za walke do konca i mam nadzieje na podniesienie morali w druzynie bo musimy w przyszlym sezonie awansowac do Ektraklasy!!!
pryszczata_bestia
Zarejestrowany od: 1109 dni
Ilość komentarzy: 603
Oceny: +3032
Warta Poznań Wigry Suwałki
11.08.2016 / 00:25:15
W drugiej połowie u legionistów siadła psycha albo zaangażowanie, oddali pole całkowicie - a Górnik nakręcł się jak irańczycy w 3 i 4 secie. Brawa za walkę do końca. W Legii słabo w środku pola. Oby w LM grali z większym zaangazowaniem. Gole tracili po strzałach głową, napewno irlandczycy będą chcieli to wykorzystać...
Bartosz91w
Zarejestrowany od: 165 dni
Ilość komentarzy: 74
Oceny: +656
Liverpool FC Borussia Dortmund Legia Warszawa Polska FC Barcelona
11.08.2016 / 00:13:04
Coś czuję że Legia z taką formą to pożegna się z LM...
kibol95
Zarejestrowany od: 214 dni
Ilość komentarzy: 518
Oceny: +4157
Śląsk Wrocław
11.08.2016 / 00:12:26
Jaja jak berety. 20 lat czekać na LM i bardzo możliwe, że tę serię przerwie najsłabsza Legia od lat.