Legia przegrała w sparingu z Zenitem, dublet Kokorina

asinfo.pl
W sobotnim meczu sparingowym rozegranym w hiszpańskiej La Mandze Legia Warszawa przegrała 0:2 z Zenitem Petersburg. Dwie bramki dla Rosjan zdobył Aleksander Kokorin, który na skompletowanie dubletu potrzebował dziewięciu minut.

Chociaż mistrzowie Polski rozpoczęli to spotkanie od ataków na bramkę przeciwnika, to drużyna Mircei Lucescu w 28. minucie przeprowadziła szybką kontrę, którą skutecznie sfinalizował Kokorin. Po niespełna dziesięciu minutach na tablicy wyników było już 2:0. Wspomniany wcześniej zawodnik uciekł spod opieki Adama Hlouska i mocnym strzałem pokonał Arkadiusza Malarza.

Rosyjska drużyna to najmocniejszy sparingowy rywal Wojskowych, który również zagra w 1/16 finału Ligi Europy.

Na obozie w Hiszpanii podopieczni Jacka Magiery zagrają jeszcze dwa pojedynki kontrolne - z Odense oraz Nordsjaelland.