betclic

"Legia przyjedzie do Łęcznej podrażniona"

Ostatnia aktualizacja: 13/08/16 07:13, Komentarzy: 0

1
0
Fot. ASInfo (kadr z meczu Łęczna-Termalica)

Górnik Łęczna zagra u siebie z Legią Warszawa w meczu 5. kolejki LOTTO Ekstraklasy. Andrzej Rybarski, trener zespołu z Lubelszczyzny, zapowiedział, że jego drużynę stać na walkę o zwycięstwo w starciu z zespołem ze stolicy.

W środku tygodnia obie drużyny zagrały w Pucharze Polski. Legia przegrała w Zabrzu z Górnikiem, natomiast ekipa z Łęcznej pokonała na wyjeździe Miedź Legnica 3:2.

- Każde zwycięstwo to jest pozytywny bodziec. Czy to liga, czy puchar, czy sparing. Pracuje się po to, aby wygrywać. Dla nas to pozytyw. Utwierdza to w przekonaniu, że kwestią czasu jest, kiedy zaczniemy wygrywać w lidze - powiedział Rybarski w rozmowie z klubową telewizją.

- Powinniśmy mieć pazerność na zdobywanie bramek, bo sytuacje sobie stworzymy. Gdybyśmy wykorzystali 50 procent sytuacji, które stworzyliśmy do tej pory, to zdobylibyśmy z pięć-sześć bramek. To jest kwestia nie umiejętności, ale wiary, że można zdobyć bramkę - stwierdził szkoleniowiec zespołu z Łęcznej.

- Nie patrzyłbym na to, że Legia przegrała. Legia jest mocną drużyną, ma szeroką kadrę, więc zwróciłbym uwagę, że przyjadą do nas podrażnieni. Będę chcieli udowodnić, że to była wpadka. Jeśli my sami wyjdziemy podrażnieni, to powalczymy w tym meczu o trzy punkty - podkreślił Rybarski.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela