betclic

Legia wydała oświadczenie w sprawie obraźliwych transparentów

Ostatnia aktualizacja: 09/05/16 15:42, Komentarzy: 2

0
2
Fot. Dziurek/Shutterstock

Na stronie internetowej Legii Warszawa opublikowano oświadczenie, w którym przedstawiciele stołecznego klubu wyrazili swoje stanowisko ws. transparentów, które wisiały na trybunach podczas meczu z Piastem Gliwice. Na jednym z nich widniał napis: "KOD, Nowoczesna, GW, Lis, Olejnik i inne ladacznice - dla Was nie będzie gwizdów, będą szubienice".

Legia Warszawa stanowczo odcina się od transparentów o charakterze politycznym, które były prezentowane na trybunach naszego stadionu podczas ostatniego meczu. Od wielu lat konsekwentnie i otwarcie głosimy, że stadion nie jest właściwą przestrzenią dla demonstracji o charakterze politycznym. Dodatkowo uważamy za całkowicie niedopuszczalne jakiekolwiek odniesienia do przemocy. Przy Łazienkowskiej nie ma miejsca dla tego typu treści, a nasz stadion pozostaje zawsze otwarty dla wszystkich chcących wspierać Legię Warszawa. W ciągu ostatnich sezonów na drodze dialogu ze środowiskiem kibiców naszego Klubu udało nam się wyeliminować z trybun negatywne zjawiska i zachowania, które w poprzednich latach były systemowym problemem polskiej piłki nożnej. Jesteśmy przekonani, że u progu Stulecia Legii Warszawa tylko wspólnie jesteśmy w stanie uporać się z zaistniałą sytuacją – napisano w oświadczeniu.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz
Junior starszy
sinisza
Zarejestrowany od: 1732 dni
Ilość komentarzy: 226
Oceny: +701
Kibicuje:
Polska
09.05.2016 / 18:00:49
Co pisali i mowili Lis i Olejnik o kibicach itd itp nie da sie tu zacytowac
co mowili o innych:
„Nie jest czynem zabronionym nawoływanie do zabicia i wypatroszenia Jarosława Kaczyńskiego przez posła Palikota. Należy, to traktować jako dobry żart” - tak mówi sąd!

dzieki bogu za google kazdy moze sobie poczytac co wyprawialy sady za czasow PO
pozdrawiam LunaticPL
Junior
LunaticPL
Zarejestrowany od: 410 dni
Ilość komentarzy: 113
Oceny: +951
Kibicuje:
Manchester United Juventus Turyn Legia Warszawa Polska
09.05.2016 / 16:47:15
Nowoczesna zgłosiła całą tą sprawę do prokuratury ale znając życie zostanie to wszystko umorzone z powodu małej szkodliwości społecznej.