betclic

Legia zainteresowana pomocnikiem Wisły

Ostatnia aktualizacja: 05/12/15 12:41, Komentarzy: 0

0
0
Fot. MediaPictures.pl / Shutterstock.com

Włodarze Legii Warszawa mocno interesują się pomocnikiem krakowskiej Wisły, Konradem Handzlikiem i zimą spróbują go pozyskać.

Handzlik jest piłkarzem krakowian od ośmiu lat. Już na początku swojej przygody z klubem pomocnik mógł zmierzyć się z Legią. W 2008 roku "Biała Gwiazda" wygrała turniej "Legia Cup'. Sam piłkarz strzelił pięć goli, w tym jeden warszawiakom.

Obecnie Handzlik występuje przede wszystkim w rezerwach Wisły. Zawodnik ćwiczy jednak z pierwszą drużyną. - Treningi w "jedynce" są dużym wyróżnieniem. Cieszę się, że jestem najmłodszy, a mimo to udaje mi się czasem załapać na ławkę w meczach Ekstraklasy. Wiadomo, że każdy piłkarz ma ambicje, ale w rezerwach Wisły staram się na razie zdobywać doświadczenie. Chcę więcej, ale myślę, że wszystko musi się toczyć krok po kroku. Daję z siebie wszystko na treningach i zobaczymy, co przyniesie przyszłość - mówi w rozmowie z Legia.Net utalentowany gracz.

Handzlik jest również juniorskim reprezentantem Polski (rocznik '98). Pomocnik grywa na ogół w zespole narodowym kosztem legionisty Miłosza Szczepańskiego.

Jego kontrakt wygasa z końcem czerwca 2016 roku. W Legii Handzlik mógłby liczyć na podobny status, jak w Krakowie. Pomocnik trenowałby z pierwszym zespołem, czasem siadał na ławce w Ekstraklasie, a głównie ogrywałby się w rezerwach.

Druga drużyna Legii po rundzie jesiennej zajmuje czwarte miejsce w trzeciej lidze łódzko-mazowieckiej. Wisła II w grupie małopolsko-świętokrzyskiej była dziesiąta.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!