betclic

Legia zimą przewietrzy kadrę?

Ostatnia aktualizacja: 28/10/15 14:00, Komentarzy: 1

0
1
Fot. ASInfo

Zimą w Legii może dojść do wietrzenia składu - informuje "Super Express". Stołeczny klub może opuścić nawet siedmiu zawodników.

Legia w tym sezonie rozczarowuje. W trzynastu kolejkach wicemistrzowie Polski zdobyli dwadzieścia punktów. 39 procent zwycięstw oznacza najgorszy start warszawskiej drużyny od 25 lat!

Nic dziwnego, że szefowie klubu z Łazienkowskiej nie są zadowoleni z takiego stanu rzeczy i wspólnie z trenerem Stanisławem Czerczesowem planują przebudowę drużyny. Wkrótce może z niej odejść siedmiu piłkarzy, których kontrakty wygasają po sezonie.

Na liście zawodników mogących zmienić pracodawcę jest dwóch bramkarzy. Dusanem Kuciakiem już latem zainteresowane było Hull City, a Jakub Szumski w dalszym ciągu nie przekonuje. Poza nimi z Legii mogą odejść Tomasz Brzyski, Bartosz Bereszyński, Dominik Furman, Ivan Trickovski i Marek Saganowski.

Kto miałby ich zastąpić? W ostatnich dniach dużo mówi się o możliwych powrotach byłych graczy Legii. Z FK Krasnodar mógłby zostać wypożyczony Artur Jędrzejczyk. Klub jest też zainteresowany pozyskaniem Marcina Komorowskiego.
Źródło: Super Express, Przegląd Sportowy
Dodaj komentarz
Kapitan
Jerry 2
Zarejestrowany od: 1340 dni
Ilość komentarzy: 7960
Oceny: -9016
28.10.2015 / 22:38:05
Ci wymienieni plus Prijovic,Vranjes,Duda,Zyro,

Tabela