betclic

Legioniści po porażce: nienawidzimy tego

Ostatnia aktualizacja: 16/08/15 07:38, Komentarzy: 0

0
0
Fot. ASInfo

Przegrana w sobotnim meczu z Piastem Gliwice sprawiła, że Legia straciła pozycję lidera własnie na rzecz gliwiczan. Legioniści na gorąco komentowali porażkę:

- Nienawidzę takich meczów. Jeśli chcemy być najlepszą drużyną w Polsce, musimy pokazywać to na boisku, a nie o tym gadać, albo słuchać jak inni o tym opowiadają. Rywale oddali dwa celny strzały i jeszcze musiałem interweniować po dośrodkowaniu Patrika Mraza – jestem bardzo zdenerwowany, bo chciałem pomóc drużynie, starałem się, ale przy obu golach nie miałem nic do powiedzenie. Nie liczy się liczba naszych strzałów czy okazji tylko gole. Nie wiem, dlaczego nie wykorzystaliśmy tylu okazji i musimy poprawić grę w defensywie ode mnie zaczynając - mówił bramkarz wicemistrzów Polski, Duszan Kuciak.

- Nie spodziewałem się, że przegramy. Mieliśmy korzystny wynik, ale to Piast strzelił nam dwie bramki. Jesteśmy źli, że nie wygraliśmy tego meczu, bo powinniśmy do zdecydowanie wygrać. Dzisiaj zawiodło kilka rzeczy. Na pewno skuteczność, a po za tym też popełniliśmy błędy w kryciu we własnym polu karnym po których padły bramki. Uważam jednak, że nie zagraliśmy najgorzej. Mam nadzieję, że dzisiejsza porażka wpłynie na nas pozytywnie przed meczem z Zorią. Przede wszystkim powinna nas zmotywować do cięższej pracy i wyeliminowania błędów. Jeżeli tak się stanie, to będzie dobrze - dodał kapitan Jakub Rzeźniczak.
Źródło: Przegląd Sportowy/legia.net
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!