betclic

Legioniści trenowali w okrojonym składzie

Ostatnia aktualizacja: 02/09/16 07:05, Komentarzy: 0

0
0
Fot. ASInfo

Piłkarze warszawskiej Legii w mocno okrojonym składzie odbyli w czwartek kolejne zajęcia w tym tygodniu. Zabrakło kadrowiczów - Michała Pazdana, Tomasza Jodłowca, Kaspra Hamalainena, Nemanji Nikolicia oraz Michaiła Aleksandrowa. Ponadto kontuzjowanych Michała Kucharczyka i Radosława Cierzniakaoraz graczy nowo pozyskanych - Miroslava Radovicia, Vako Kazaiszwiliego oraz Jakuba Czerwińskiego - donosi portal Legia.Net.

Na murawie zabrakło również Steevena Langila i Jakuba Rzeźniczaka, zaś Stojan Vranjes został odesłany do ćwiczeń z drugim zespołem. Byli za to trenujący z drugim zespołem – Adam Ryczkowski, Sadam Sulley i Mateusz Zawal.

Z kadry pierwszego zespołu ćwiczyli: Michał Kopczyński, Sandro Kulenović, Łukasz Broź, Guilherme, Adam Hlousek, Maciej Dąbrowski, Bartosz Bereszyński, Thibault Moulin, Vadis Odidja-Ofoe oraz Arkadiusz Malarz w bramce wraz z partnerującym mu Józefem Burtą.

Po kilku mocnych przebieżkach i ćwiczeniach ogólnorozwojowych, przyszedł czas na zajęcia z piłkami. Były gierki na jeden i dwa kontakty, były też na utrzymanie. Następnie legioniści musieli w szybkim tempie pokonywać tor przeszkód ustawiony przez trenera Stevena Vanharena – raz z piłką, a raz bez niej. Liczba powtórzeń była naprawdę duża. Piłkarze w ten sposób pracowali nad wytrzymałością.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela