Leicester coraz bliżej tytułu! "Lisy" pokonały Southampton

Ostatnia aktualizacja: 03/04/16 16:30, Komentarzy: 9

3
9

Leicester City wygrało przed własną publicznością z Southampton FC 1:0 (1:0) w niedzielnym meczu 32. kolejki angielskiej Premier League. Pełne 90 minut na ławce rezerwowych "Lisów" przesiedział Marcin Wasilewski.

Kibice zgromadzeni na King Power Stadium jedyne trafienie w tym spotkaniu zobaczyli w 38. minucie. Na listę strzelców wpisał się wówczas Wes Morgan. 32-latek wbił piłkę do siatki po dośrodkowaniu Christiana Fuchsa. Dla reprezentanta Jamajki była to premierowa bramka w tym sezonie.

Dzięki wygranej, Leicester City umocniło się na prowadzeniu w tabeli Premier League. Podopieczni Claudio Ranieriego mają na swoim koncie 69 punktów i na sześć kolejek przed końcem sezonu o siedem "oczek" wyprzedzają drugi w lidze Tottenham Hotspur. Southampton FC z kolei zdobyło do tej pory 47 punktów i znajduje się na siódmej pozycji.