betclic

"Leicester dokonało cudu. To inspirująca historia"

Ostatnia aktualizacja: 06/05/16 10:36, Komentarzy: 1

0
1
Fot. charnsitr / Shutterstock.com

Aiyawatta Srivaddhanaprabha podkreśla, że atmosfera w drużynie miała kluczowe znaczenie dla sukcesu Leicester City. Zdaniem wiceprezydenta nowego mistrza Anglii osiągnięcie jego piłkarzy może być dobrym przykładem dla wszystkich ludzi.

Srivaddhanaprabha w ostatnim czasie kreśli w mediach tło szokującego sukcesu Leicester. Opowiedział już, że kilka lat temu spore problemy z alkoholem miał Jamie Vardy, teraz mówi o recepcie na sukces swojej drużynie.

- Nie ma w tym żadnej większej tajemnicy. Kluczowa była wspaniała atmosfera w drużynie. Każdy z piłkarzy walczy za kolegów z drużyny i próbuje naprawiać ich błędy. To wyjątkowa grupa zawodników. Uwielbiają się nawzajem. Poza tym bardzo ciężko pracowali, żeby wygrać ligę. Nie można mówić o szczęściu - mówi Srivaddhanaprabha.

- Czy to cud? Tak. Ta historia jest inspirująca. Mówią o niej ludzie na całym świecie. Nie trzeba jej ograniczać tylko do sportu, bo można z niej czerpać przykład w całym życiu. Leicester pokazało, że jeśli się walczy i próbuje, to można osiągnąć sukces - dodaje wiceprezydent nowego mistrza Anglii.

- Teraz wszystkie mniejsze klubu będą wierzyć, że są w stanie powtórzyć nasz sukces. Przez to liga będzie jeszcze trudniejsza dla wielkich klubów. No i dla nas też - kończy Srivaddhanaprabha.
Źródło: fourfourtwo.com
Dodaj komentarz
Junior starszy
Bergkamp80
Zarejestrowany od: 566 dni
Ilość komentarzy: 306
Oceny: +1208
Kibicuje:
Arsenal Londyn
07.05.2016 / 22:16:40
"Srivaddhanaprabha" nawet nie próbuje tego wymówić ale gratuluję sukcesu drużyny:]

Tabela